קליטה לקיבוץ תובל

 | עדכון אחרון: 25/07/2023 21:17

קליטה לקיבוץ תובל

 

 

אתם מוזמנים להיקלט לקיבוץ תובל!

 

הקיבוץ הוקם ב1981 על ידי עולים מאנגליה, דרום אפריקה וישראלים.

 

על פי הגדרתו ואורח חייו הקיבוץ הוא "קיבוץ המתחדש". החברה בקיבוץ בעלת אופי קהילתי, מקיימת פעילויות תרבותיות משותפות ודוגלת בערך של עזרה הדדית.

 

לקיבוץ מספר ענפים הכוללים: רפת תפן – רפת חלב בשותפות עם קיבוץ סאסא, לולי תרנגולות לפיטום, מטעי קיווי וכרם, מרכז כנסים ומיזם תיירות מתהווה.

 

חברי הקיבוץ עובדים הן בענפי הקיבוץ, כעצמאים ובמקומות עבודה מגוונים באזור.

 

הקיבוץ מונה כיום 53 חברים ונמצא בתנופת קליטה של משפחות צעירות. ביולי 2023 השקנו תחילת קליטה לשכונת קיבוץ חדשה שעתיד להיבנות צמודה לשכונות הקיבוץ ולשירותים המרכזיים של הישוב. הקליטה היא לחברות מליאה לקיבוץ. בשלב ראשון מדובר ב18 בתים שייבנו בשיטת בנייה מרוכזת לפי דגמים באמצעות חברת "בית בקיבוץ". מגרש הבית יירשם על שמכם.  

  

חברות מלאה לקיבוץ כוללת שותפות מלאה בבעלות ובפירות הנכסים המשותפים.

 

הקיבוץ הוא חלק מהקהילה בתובל שכוללת פעילות ענפה בתחום החינוך, התרבות והשירותים המוניציפאליים. באמצע 2023 כלל משפחות הגרות בישוב מתקרב ל120 בתי אב.

 

למה להיות גם חבר קיבוץ? התשובה שלנו היא שחברות בקיבוץ נותנת שייכות ובעלות מלאה על העסקים והעתיד הכלכלי של תובל ביחד עם ערבות הדדית וקשר חברתי עם קהילת הקיבוץ המיוחדת. בנוסף אנו מאפשרים לכל אחד ואחת לפעול, לעצב, להשפיע ולהוביל מהלכים חברתיים, חינוכיים, תרבותיים ועסקיים.

 

למידע נוסף על הקליטה לקיבוץ, בבקשה לשלוח מייל ונחזור אליכם בהקדם.

כתובת מייל: [email protected]